ÖVRIGT / Smycken / Camé 15707065
nr 1570 7065
Camé
förgylld ram, 1800-tal, 5x4
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:55:00
300 kr
400 kr